Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere)

Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere)
Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere) Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere) Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere) Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere) Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere) Batáty (bez chem. ošetrenia po zbere)

Dostupnosť: Skladom
Cena: 2,10€ /kg 1,80€ /kg

Dostupné možnosti


* Dužina:
Množstvo Nákup

   
Minimálne množstvo pre objednávku: 8

Vážení zákazníci,
zahájili sme predpredaj tohtoročnej úrody sladkých zemiakov, ktoré si už teraz môžete objednať za akčnú cenu. Svoju zásielku čerstvých batátov môžete očakávať približne od 10. septembra 2021. Vopred dostanete presné informáciu o termíne dodania.

PRI ODBERE 21 A VIAC KG BATATOV (HĽUZY) JE DOPRAVA ZDARMA, BEZ OHĽADU ČO JE UVEDENE V OBJEDNÁVKE!!!

Z dôvodu rozdielneho odosielania batatov a sadeníc (sadenice sa posielajú až v máji) nie je možné do nákupného košíka pridať spoločne aj bataty/hľuzy aj sadenice. Je potrebné vytvoriť samostatnú objednávku na bataty a samostatnú objednávku na sadenice.

Dierky v batátoch nie sú závadou. V prípade však, že bude veľký odpad, neváhajte nás kontaktovať a tovar vyreklamujeme (tovary podliehajúce rýchlej skaze sa podľa Občianskeho zákonníka musia reklamovať najneskôr v nasledujúci deň po kúpe/do 24 hodín, fotografie sú nutnosťou).

Hľuzy nie je vhodné skladovať v chlade. Optimálna teplota na skladovanie je od 13 do 15 °C (suché a tmave miesto). Za týchto podmienok možno predpokladať skladovateľnosť 2 - 4 mesiacov. Teploty nad 15 ° C vedú k rýchlejšiemu klíčeniu a vysychaniu.

CENA DOPRAVY (kuriérskych služieb):
8 - 16 kg = 7,10 €
16 - 20 kg = 9,00 €
nad 21 kg = ZDARMA